Uncategorised

Pivní lázně Liberec

 

Skladba pivní lázně

Základní složkou pivní lázně je voda o teplotě 34 - 37 stupňů C, obohacená o živé kultury pivovarských kvasnic a směsi drcených bylin. Při spuštění vířivého efektu vany se na hladině pivní lázně objevuje jemná bílá pěna z piva a atmosféru dokresluje vůně čerstvě natočeného piva. Doporučená doba pivní lázně je stanovena na dvacet minut.

 

Pivovarské kvasnice, které e k léčebným účelům používají již od dob starověku, mají v českém léčitelství velkou tradici; dodávají našemu tělu nezbytné vitamíny B, sacharidy, proteiny a celkově přispívají svým složením regeneraci naší pokožky. Povrch naší kůže pokrývají kožní póry, které se v důsledku teplé pivní lázně uvolňují a dochází tak k vyplavování škodlivých látek z těla. Pivovarské kvasnice jsou tak nenahraditelným prostředkem na výživu kůže, vyhlazení vrásek a pro celkovou hydrataci pleti. Jsou také jedním z nejbohatších zdrojů organického železa, esenciálních aminokyselin, glycidů, enzymů a bioaktivních látek. Napomáhají svým složením při hojení zánětu jater, jsou vhodné při zvýšené tělesné a duševní zátěži a sportu. Vitaminy skupiny B, obsažené v pivovarských kvasnicích, podporují trávení a metabolismus. Mají zásadní vliv na obnovu střevní mikroflóry a posilují tak imunitu člověka.

 

Po lázni v blahodárném pivu následuje relaxace na lůžku v zábalu. Při této části procedury se organismus harmonizuje a přivyká opět vnějšímu prostředí, dokončuje se fáze pocení a mysl uvolňuje tok pozitivních myšlenek. Klid a odpočinek je ideální dopřát si v dílce 25 – 30 minut.

 

Vhodný doplňkem procedury v pivních lázních je rovněž finská sauna. I ta je zde připravena, v případě Vašeho zájmu, k využití po celou dobu pobytu u nás.

 

 

V neposlední řadě nesmíme zapomínat na pitný režim. V průběhu relaxačního pobytu u nás je nezbytné doplňovat tekutiny, které tělo při ozdravné metodě vypotí. Jako ideální pitný doplněk je nejvhodnější vychlazené pivo, popřípadě je vždy k dispozici džbán s pitnou vodou a citrusovým doplňkem.

Pivni wellness Liberec

Nabízí se Vám jedinečná možnost strávit příjemné chvíle odpočinku v nově zrekonstruovaných prostorech s originální lázeňskou procedurou, složené z efektní pivní lázně ve vířivých vanách, a to za současné konzumace světlého piva z partnerského Pivovaru Cvikov. 

 

×

Log in